Duben 2011

Krev...

29. dubna 2011 v 21:01 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  →Téma týdne←
No,krev...To je něco,kvůli čemu žijeme.Něco,co nám tepe v žilách.Něco,bez čeho nemůžeme žít..Něco,co můžeme rychle ztratit,i malou nehodou.A něco,co ztrácíme někdy i úmyslně.
Sebepoškozování.Úmyslná ztráta krve.Je to něco hroznýho,a když se řekne "Krev",tak se mi vybaví holka s žiletkou ve vaně s vodou zabarvenou krví.Ale odbočuju:D
No,krev.Složitý téma.Něco ze složení..platí tahle robnice:D→Krev=55 % krevní plazma, 45 %krevní buňky........Krev,no....prej jídlo pro upíry..Jestli nějakýho fešnýho Eda znáte,tak má smůlu,protože krev se rychle sráží.No,ale nechat si nějakym sexy boyem ožužávat krček,mhhh♥ :D
No,nwm,co mám napsat..krev je něco magickýho,něco...vzácnýho..vždyť právě krev proudí do srdce,bez něhož bychom nemohli milovat..

PS:Omlouvám se,že jsem neobíhala a nepřidávala články,ale byla jsem nemocná.Dík za pochopení;)
Panebože!Já jsem v novinách!!

21. dubna 2011 v 9:26 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  Moe kecy x)
No,nwm jak to mám napsat.Jsem fakt překvapená:D Konečně se moje kariéra začíná rozjíždět:D No,neni to sice žádný Vogue,ale co:D Je to v Kolínským deníku ze soboty..tam byla nějaká akce a já jsem tam s kámoškou hrála..no a jak nám to tam sekne:D Mám fakt radost...nevěděla jsem,že je i tohle na malym městě možný:D

Each of his fortune.
♥Chockie_BaruSh♥

A další dokonalá kusowka..♥♥

20. dubna 2011 v 18:17 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  Kusowky
http://24.media.tumblr.com/tumblr_livvtisn6m1qdvz8go1_500.jpg

1.kolo soutěže "Foť,co můžeš!"(zadání)

15. dubna 2011 v 7:21 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  Soutěže
Táák,je tu 1.kolo soutěže!Ale nejdřív vám představím soutěžící;)

1)✭Kate.97✭
Kategorie:Mobil

2)Paťůůl♥
Kategorie:Mobil

3)Pink-shadows
Kategorie:Mobil(nebo foťák)

4)Jituš
Kategorie:Mobil

Víc v C.Č.:)

Dalšíí cute kusowky:)

15. dubna 2011 v 6:59 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  Kusowky25 věcí,které zkuste u Mc'Donalda:D

12. dubna 2011 v 15:39 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  Moe kecy x)
 1. Přehrabujte se v jídle a začněte ho nahlas kritizovat jako Zdeněk Pohlreich. Následně jdete za obsluhou a křičte, že za to hvězdičku nedostanou.
 2. Jděte k objednávkám a s vážnou tváří se zeptejte, kdy už konečně přijde ke stolu ta obsluha.
 3. Objednejte si hamburger, dvakrát do něho kousněte a pak ho vraťte s tím, že je moc studený...opakujte 3x.
 4. Zaplať celou útratu v jednokurunách!
 5. Až se vás obsluha zeptá, co si dáte, řekněte jí, že jste z vesnice a že jste dneska v Mekáči poprvé. Chtějte od každého jídla z nabídky ochutnat.
 6. Až vám obsluha podá jídlo, zeptejte se, kde je příbor.
 7. Požádej obsluhu o tři kopie pokladního dokladu s tím, že to potřebuješ do účetnictví.
 8. Nech si zavolat šéfa pobočky s tím, že máš stížnost. Až přijde, začni mu vyprávět o svém životě.
 9. Až budeš čekat ve frontě, začni se sebou zničeho nic třást a křič "Potřebuju hambáč."
 10. Sedni si k jednomu ze stolků a začni tam prodávat jídlo z KFC!
 11. Zeptejte se, jestli vaří i knedlo-zelo-vepřo.
 12. S přáteli vejděte do Mekáče s kšiltovkou BurgerKing. Všechno srovnávejte a kritizujte.
 13. Objednejte si hranolky. Až vám je obsluha dá, tak jim je vraťte s tím, že jste alergický na brambory.
 14. Vem si s sebou TV kameru a obsluze namluv, že jsou v živým televizním vysílání.
 15. Natáčejte kolu z postmixu tak dlouho, než nezatopí provozovnu.
 16. Pokud je u provozovny drive-thru okénko, přijeďte k němu na skateboardu a objednejte si.
 17. Házejte hranolky. Když se po vás někdo ohlédne, dělejte nevinného.
 18. Dělejte nerozhodnýho. Objednete si hamburger, pak objednávku změňte na kuřecí nugetky. A pak zase na cheesburger. Nakonec požádejte jen o kolu.
 19. Jakmile vám obsluha podá vaše jídlo, začněte se jí vyptávat na vše možné a co nejvíce zdržovat frontu. Když si někdo bude stěžovat a zavolá si manažera, začněte se vyptávat i jeho.
 20. Objednejte si kuřecí nugetky. Pak se obsluhy zeptejte, jestli jsou vhodný pro vegetariány.
 21. Zeptejte se, jestli můžete zaplatit na splátky.
 22. Objednejte si troje balení hranolek. Pak hranolky vysypte na stůl a začněte je přepočítávat. Pokud se jejich počet nebude shodovat, jděte si stěžovat.
 23. Vemte si všechna brčka v zásobníku a vyhoďte je. Pak si jděte k obsluze stěžovat, jestli by vám dali brčko, že v zásobníku došlo.
 24. Začněte na celou provozovnu hulákat, že jsou ty ceny hanba a že za komunistů to bylo levnější.
 25. Přijďte do provozovny a usaďte se ke stolu. Chvíli si hrajte s reklamou, co je na stole a pak zakřičte "Obsluháááá!". Pět minut vyčkejte, pak se zvedněte a odejděte pryč. Cestou hlasitě nadávejte, že zdejší obsluha nestojí za nic.
Docela dobrý,ne?:DBarvy♦

11. dubna 2011 v 15:33 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  →Téma týdne←
Barvy,barvy...Když se řekne tohle slůvko,okamžitě si vzpomenu na drogérii Sephora.Ty nekonečné řady lesků,očních linek,řasenek,laků na nehty.Tam je to podle mě doslova barevný ráj.Ale myslím,že tohle není to pravé,o čem bych měla psát.;)
Barvy mám ráda všechny(dalo by se říct;)) ale nejvyšší příčky u mě zaujímají tyto krasavice:
a)fialová
b)žlutá
c)zlatá
Jojo,tohle jsou ony..připadá mi,že se snad hodí ke všemu:)No jo,barvy dokážou člověka nádherně rozveselit,a barvy jsou vlastně všude a ve všem.Kdo z nás ani jednou nenakreslil červené srdíčko do sešitu matiky?:)Díky barvám máte hned život pestřejší..můžete taky zkusit,že si vezmete černé tričko,a potom ho vyměníte...třeba za žluté..Možná,že se v tom žlutém budete na svět dívat veselejšíma očima:)No,musím jít.Chtěla bych si koupit jedno BAREVNÉ tričko,musím letět:)


Baronku,to se nedělá!

11. dubna 2011 v 14:58 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  Moe kecy x)
Hm,fakt super.
Včera jsem měla jít večer se psem ven.Oblíkla jsem se teda a vzala si botky na podpatku,aby to celkově ladilo s mým barbie-scene outfitem;)Vzala jsem psíka na orkužní procházku našim městečkem,a rozhodla se pro jednu upravenou uličku.Jenom že chyba lávky!Naneštěstí tam bydlej jedni bohatý manželé.Barák jako kráva,bazének..ten chlápek podle mě 100% řídí nějakou prosperující firmu,a je teda dost prachatej.Myslim,že jeho manželka by mohla klidně nosit na krku diamanty za 3 mega;)A mají 2 psy.Jednoho takovýho malýho prcka a druhýho rotvajlera:/ No a ta ženská s tim rotvajlerem šla na procházku zrovna tou ulicí,v ten samje den a v tý samý chvíli jako já.Samozřejmě že psa neměla uvazánýho,podle posleních trendů:D
No pes vylítnul a začal na mýho 4nohýho kámoše štěkat a kousat ho.Začala sem teda na tu ženskou řvát,co si to jako myslí a at' si to svý hnusný zvíře chytí.Začala na něj tedy volat:"Baronku,to se nedělá,to se nedělá!" Hm,super..v jednu chvíli,co ten její čokl stál ke mně zády,sem ho odkopla stranou a začala utíkat se svým psem.Chtěla jsem být co nejdřív doma,a tak jsem si to chtěla zkrátit přes pole.Totální chyba.Moje krááásný botičky se zabořili do bahna.Proč jsem si ho předtim nevšimla?Určit za to moh ten pes tamtý krávy;).No co,už jsem upocená,když budu ještě zasviněná od bahna,tak co.Rozhodla jsem se to prostě přejít.No,vyšla jsem,celý boty samoržejmě od bahna,a i džíny nevypadaly nejlíp.Rychle jsem se tedy odplížila domů a celej den už nikam nešla!Jo,a připomeňte mi,že tý ženský musim do toho jejich super bazénu hodit umělý hovno.Ať si taky užije!:D

Someone like a moron is born, someone did it just happens:D
♥Chockie_BaruSh♥

Další collorky by me:)

9. dubna 2011 v 17:06 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  Colorky


Btw:Mě se nejvíc líbí ta puska v nehtama a motýlí očko;)

Soutěž "Foť,co můžeš!"

9. dubna 2011 v 8:24 | ♥Chockie_BaruSh♥ |  Soutěže
Hoojky,
tak je tu jiná soutěž.Ta stará o Miss byla zrušena z důvodu mála účastníků:(Ale mám tu pro vís náhradní;)Je to soutěž "Foť,co můžeš!"Jde o to,že v každém kole zadám téma,a vy se na něj budete snažit vyfotit co nejoriginálnější,nejhezčí,nejatraktivnější...fotku,pro kterou by hlasovalo co nejvíc lidí,a tak jste dostali možnost projít do dalšího kola,a kdyby jste byli v té šťastné trojce,můžete vyhrát tyto ceny↓
1.místo:Reklama na tvůj blog na mém 1 měsíc+Upravená fotka+Design na přání+Avatar+Klikačka+Diplom
2.místo:Reklama na mém blogu 14 dní+Upravená fotka+Klikačka+Diplom
3.místo:Reklama na mém blogu 7 dní+Upravená fotka+Diplom
Všiměte si,že všechny tři místa obsahují reklamu,je to velice výhodné;)Jo,abych nezapoměla,můžete fotit MOBILEM nebo FOŤÁKEM,stačí to vyplnit v přihlášce.
Fotky posílejte na email bara.chvojkova@seznam.cz
Jsou to ty cenky,které jsem neměla možnost rozdat v Miss:)Takže ještě jdnou:zadám téma,vy na něj vyfotíte fotku,a tu mi zašlete na výše uvedený email.Pokud vaše fotka bude mít dost hlasů,může jít do dalšího kola.Pokud se chcete zapojit,vyplňte prosím do komentíků následující přihlášku↓
1.Přezdívka
2.Blog
3.Kategorie(Mobil nebo Foťák)
Těším se na vaše výtvory;)