Listopad 2008

Vůně

1. listopadu 2008 v 18:16 | Bára |  Jen pro holky!
Nové vůně Chupa Chups:

Divine Paradise
Divine Paradise je jiskřivá, ovocně-květinová vstupenka do ráje s dlouhotrvajícím efektem. Vytvoří krásnou velkou bublinku lásky, do které se musí chytit úplně každý. Její vrchní tóny tvoří svěží perská limetka, grapefruit a pikantní čínský zázvor. Potom situaci zamotá žhavá orientální skořice, dokonale harmonicky doplněná romantickou kombinací frézie a jasmínu a útok zakončí závoj z jemné vůně cedrového dřeva, vetiveru a meruňky. Skrývá se ve flakonu oblečeném do metalické modré.

Sensuan Heaven
Vůně Sensual Heaven - to je malý kousek ráje obklopený žhavou a jiskřivou ovocnou aurou přecházející přímo do květinového srdce, plného smyslnosti a energie. To všechno je zabalené do omamné vůně karamelu, božské čokolády a šťavnaté broskve, svůdně doplněné teplou orientální vanilkou a pižmem. Výsledkem je intenzivní, dlouhotrvající pocit, který vniká až pod kůži. Uvězní vás do klícky, skryté v měděně růžovém flakonu.

Exotic Kiss
S vůní EXOTIC KISS nejprve všem poblázníte hlavu díky lahodné ovocné směsi mandarinky, citronu a bergamotu. V srdci doznívají ovocné nóty švestky, nad nimiž pomalu přebírají vládu květiny - růže, exotický kosmos, mirabelka, květy incense a frangipani. Kouzlo završuje vůně čokolády. Nikdo neunikne pasti, kterou si tato vůně svým srdcem nenápadně získá každého. Svou klec lásky zamknete na klíček, když vše prostoupí smyslná harmonie obsažená v základu vůně. Nadýchněte se a ucítíte teplou hojnost santalového dřeva, cedru, neodolatelné vanilky, muškátu a Tonka bobů.
Love TrapMagnific Sun-Vůně Magnific Sun vyzařuje život a energii slunečních paprsků, obohacených o ovocnou příchuť žlutého melounu a ananasu se zlatavými tóny svěží mandarinky. Magnólie a májová růže spočívají v hřejivém závoji ze santalového dřeva, broskve, malin, vášnivé vanilky, ambry a pižma. Slunce zachycené ve zlatavě žlutém flakonu.

Sáhni si pro ně...=)